Директор

Горан Стојковски

директор

дипл. правник

  • Лични информации:
    • Роден 20.06.1972год. во Куманово
    • Дипломирал на Правен Факултет “Јустинијан Први”, – Скопје
  • Работно искуство:
    • јануари 2004 – август 2013год. ОНЕ Телекомуникациски услуги – специјалист за активација и легализација на базни станици;
    • септември 2013год. – актуелен директор на ЈП Водовод – Куманово
live casino malaysia minyak dagu mega888 pussy888 xe88 apk joker123 super 8 ways ultimate casino malaysia live22 mega888 免费电影 online casino malaysia 918kiss
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/vodovodk/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107